ATLANTİS İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Kısaca –
Atlantis İletişim Hizmetleri 1996 yılında, Reklamcılık ve Uluslararası İletişim dallarında, her türlü reklam – tanıtım faliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Türkçe ve yabancı dillerde, yurt içinde veya yurt dışında reklam ve tanıtım filmleri çekme, yayımını sağlama, müşterileri için pazarlama stratejileri oluşturma ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin en büyük bağımsız reklam ajansları arasında yer almaktadır. Atlantis İletişim Hizmetleri kurulduğu günden bugüne ülkemizde, Amerika, Almanya, Irak, Cezayir, Rusya ve Çin’de reklam ve tanıtım alanında bir çok projeyi gerçekleştirmiştir.

Ekip –
Reklam yazarları, sanat yönetmenleri, operatörler, prodüktör, medya sorumlusu, müşteri direktörü ve temsilcilerinden, muhasebe ve ulaştırma elemanından oluşan güçlü bir kadroya sahiptir.

Uzmanlık alanları –
Marka analizi, kurumsal kimlik, kurumsal imaj, marka imajı oluşturma, marka tutundurma, marka sadakati oluşturma, reklam stratejisi oluşturma, medya stratejisi oluşturma, medya uyguluma, medya satınalma ve uygulama, sektör analizi, kreatif çalışmalar, reklam etkinlik ölçümü, prodüksiyon.